Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Willa, ul. Kasztelańska

Kasztelańska, Budzistowo, zachodniopomorskie

  • 1 390 000 zł
  • 328,55 m²
  • 4 230,71 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Rosiak

Skontaktuj się

Willa, ul. Kasztelańska

Kasztelańska, Budzistowo, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 390 000 zł

328,55 m²

4 230,71 zł/m²

Willa, ul. Kasztelańska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 390 000 zł 328,55 m² 4 230,71 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
rezydencja
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
1 200 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1995

Rodzaj domu:

rezydencja

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

1 200 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1995

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 390 000 zł (4 230,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 328,55 m², 10 pokoi (8 sypialni), 4 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: rezydencja; rok budowy: 1995
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 1 200 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN Kołobrzeg, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 118-3

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż stylowy i komfortowy jednorodzinny dom w Budzistowie k. Kołobrzegu.

OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tę nieruchomość z WGN KOŁOBRZEG nie zapłacisz prowizji.

Prezentujemy Państwu przestronny, 3 kondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 328,55 m2.

Składa się z 10 pokoi, kuchni, 3 łazienek, hallu, werandy i kotłowni. Usytuowany jest na działce o powierzchni 1200 m2. (...)

Agent

Łukasz Rosiak

791 609...

791 609 217

791 609 217

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.